Rohelise kohvioa ekstrakti tabletid kaalu langetamiseks

60 tabletti
28,98 €

Roheline kohviuba sisaldab rohkelt aktiivseid ühendeid “klorogeenhappeid”, mis omavad tugevaid antioksüdatiivseid omadusi ning aitavad võidelda vabade radikaalide kahjustava toimega. Lisaks omavad klorogeenhapped stabiliseerivat toimet veresoonte funktsioonile ning reguleerivat toimet keharasvade ainevahetusele.


Kontrollitud uuringud on näidanud, et Lamberts rohelise kohvioa ekstrakti kasutamine 12 nädala jooksul aitab kaasa kaalukaotusele ja keharasva vähendamisele. Samuti on leitud, et klorogeenhapped aitavad langetada vererõhku inimestel, kellel esineb hüpertensiooni.


Röstimisprotsess muudab kohvioa keemilist profiili ning seetõttu sisaldavad Lamberts rohelise kohvioa ekstrakti tabletid röstimata kohviube. Parimate rohelise robusta toorkohviubade hoolikas valik tähendab, et saame kindlustada nende õrnade ühendite säilimise ning selle, et meie ekstrakt sisaldaks rohkelt looduslikul teel saadavaid klorogeenhappeid.


Lamberts´i puhas rohelise kohvioa ekstrakt on 2 korda päevas manustatav toidulisand, mis sobib inimestele, kes järgivad madala kalorsusega dieeti kaalulangetamise eesmärgil.


Lamberts rohelise kohvi ektrakti tabletid ei sisalda kofeiini, mistõttu antud toode ei tõsta vererõhku ja ei kiirenda pulssi.


 


Kes peaksid Lamberts rohelise kohvioa tablette kasutama?  • Inimesed, kes soovivad kaalu langetada

  • Inimesed, kellel esineb hüpertensiooni

  • Inimesed, kellel esineb 2.tüüpi diabeeti


 


Annustamine: 2 tabletti päevas koos toiduga või vastavalt apteekri või arsti soovitusele. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatud kogust.

Rohelise kohvioa ekstrakti tabletid kaalu langetamiseks

Suure pildi vaatamiseks tee pildil topeltklikk

Suumi välja
Suumi sisse

Rohkem vaateid

  • Roheline kohviuba
  • Rohelise kohvioa ekstrakti tabletid

Tooteinfo

Toitumisalane teave:

2 tableti kohta: kofeiinivaba rohelise kohvi ekstrakt            400 mg

 mg=milligramm 

Koostis: kaltsiumkarbonaat, kofeiinivaba rohelise kohvi ekstrakt, tselluloos, tabletikate (hüdroksüpropüülmetüültselluloos, värvaine: titaandioksiid, kurkum, vaskklorofülliin ja vaskoksiid, glütseriin), ränidioksiid, stearüülhape, magneesiumstearaat.

Teave allergeenide kohta. Ei sisalda: nisu, gluteen, oder, soja, muna, piim ja piimaproduktid, laktoos, pähklid, sulfit, seller, kala, koorikloom, pärm. Sobib taimetoitlastele.

Hoiatus: Mitte tarvitada raseduse ja rinnaga toitmise ajal. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Toidulisandit ei kasutata tervisliku toitumise asendajana.

Tootja: Lamberts Healthcare Ltd.1, Lamberts Road,Tunbridge Wells, Kent TN2 3EH

Maaletooja: K&M Pharma OÜ, info@kmpharma.eu, www.kmpharma.eu